Художник Хуст

 
Добавлено: 2014-11-21 12:18:17 Статьи Культура
Художник, картини на замовлення.
 

  Закарпаття, край прекрасної природи ліса, річки, озера карпати така краса неможе не захплювати і не дивно що ходожники так захоплено переносять її на полотна а потім виставляють їх в галереях та музеях. Немало працьовитих художників і в нашому місті Хуст, спілка "Митець верховини" вже 50 років знаходится в авангарді культурного здобутку міста Хуст. Цого року були проведені юбілейні виставки по всій закарпатській області. 

    В Хусті щодня можна відвідати галерею по вулиці Слав'янській  "Митця верховини" голова Дьордяк В. С. 

Більше сотні чудових творів мистетства які наповнюють приемними відчуттями відвідувачів. Відвідувати картинні галереїї так само важливо як видихати, ритм життя сьогодні часом не дае можливості насолодитися митью і відчути себе частиною мистетства як споглядач. В авангарді мистетства стоять художники, але мистетство завжди творилось для споглядання і насолодження людей інших профессий. Тому відвідуйте творчі заходи, виставки і местетство буде проходити скрізь вас і наповнювати вас красою, а ви  світ.

Молодий художник Вакаров В.В. приймав участь в цьогорічних виствках як частина колектву спілки, живописні портрети маслом. Зараз ними можна милуватись в галереї "Митця верховини". Чудові портрети це вічність яка починаеть сьогодні.

тел: +3 8 (098) 932 18 20

пошта: vakarov.v.v@gmail.com

 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты